2 Seminarium Przełomów 21.01

2 Seminarium Przełomów 21.01

Zastanawiasz się nad tym, skąd biorą się problemy w twoim życiu? Weź udział w 2 Seminarium Przełomów, które odbędzie się 21 stycznia w Kościele Chrystusa Wybawiciela w Słupsku. Seminaria Przełomów to spotkania, które możemy porównać do duchowej terapii. Program obejmuje część wykładową oraz duszpasterską. Jeśli twoje życie jest pełne ciężkich doświadczeń, a mnożące się trudności okradają cię z pełnej wolności i bożych błogosławieństw, to znaczy, że potrzebujesz przełomu!

W pierwszym SP, które odbyło się w kwietniu br. wzięło udział ponad 60 uczestników, w tym większość stanowiły osoby spoza Słupska. Do dnia dzisiejszego wspominacie wykłady i warsztaty z tamtego seminarium oraz dzielicie się świadectwami przełomów, jakich doświadczyliście po modlitwach. Na naszym profilu Fcb udostępniliśmy album z tego wydarzenia (kliknij), a tutaj opublikowaliśmy film z wykładu, pt. Wewnętrzne warownie i ich wpływ na nasze życie (kliknij).

Czas zerwać łańcuchy i sięgnąć po zwycięstwo! Jeżeli:

  • szukasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania,
  • chcesz poszerzyć swoją wiedzę na tematy związane ze służbą uwolnienia,
  • masz wrażenie, że coś kontroluje twoje życie i nie możesz sobie z tym poradzić,
  • pragniesz wewnętrznego uzdrowienia i/lub duchowego oczyszczenia,
  • potrzebujesz pomocy osoby namaszczonej i doświadczonej w służbie uwolnienia,

To wykorzystaj okazję i zarejestruj się na 2 Seminarium Przełomów! Czekamy na Ciebie w sobotę 21 stycznia 2017r. o godz.10.00 w Kościele Chrystusa Wybawiciela przy ul. Długosza 24 w Słupsku.

Program 2 Seminarium Przełomów* (21.01)

10.00 – 10.30  – uwielbienie
10.30 – 11.15  – wykład pastora Jacka Heidenreich pt.: „Objawy demonicznego wpływu na człowieka”
11.15 – 11.45  – przerwa kawowa
11.45 – 12.30 – wykład cd.
12.30 – 15.00 – modlitwy

* Doświadczenie z dotychczasowych seminariów pokazało, że ze względu na specyfikę wydarzenia, do założonych ram czasowych należy podejść elastycznie:)

Rejestracja:

Ofiara za uczestnictwo – 25 zł. Poczęstunek w trakcie przerwy kawowej – gratis.

Rejestracja internetowa została zamknięta. Nie zdążyłeś się zgłosić? Po prostu przyjedź na wydarzenie. Zarejestrujesz się na miejscu. Do zobaczenia!

O autorze