Konferencja w Morągu „Powołani” 21-23 lipca

Konferencja w Morągu „Powołani” 21-23 lipca

Bóg wzywa Cię do wypełnienia szczególnej misji na tej ziemi. Czy odkryłeś już swoją wyjątkową rolę wyznaczoną przez Boga?

Misja „Wolni w Chrystusie” zaprasza do Morąga, gdzie w weekend od 21 do 23 lipca odbędzie się konferencja Powołani. Wykorzystaj tę okazję! Spotkaj się z nami, weź udział w wydarzeniu organizowanym wspólnie z KZ Syloe i pastorem Andrzejem Różańskim w Morągu.

Zagłęb się z nami w temat powołania. Być może musisz je dopiero odkryć, a może odświeżyć. Zarówno poprzez wykłady, jak i modlitwy, jesteśmy gotowi do tego, aby Cię wesprzeć w szukaniu Bożej woli dla Twojego życia.

Konferencja Powołani w Morągu Wolni w Chrystusie Heidenreich

Informacje organizacyjne:

Konferencja w Morągu pt. Powołani odbędzie się w budynku KZ Syloe, przy ul. Przemysłowej 7. Konferencja obejmuje dwa dni wykładowe – piątek i sobotę (21-22.07), oraz niedzielne nabożeństwo (23.07).

Przewidywany plan dni wykładowych (21-22.07):
9.00 – 14.00 – sesje wykładowe
18.00 – nabożeństwa wieczorne z modlitwami
Konferencja zakończy się w niedzielę (23.07) nabożeństwem o godz. 10.00.

Głównym mówcą w trakcie tej konferencji będzie Jacek Heidenreich – twórca Misji „Wolni w Chrystusie”, pastor Kościoła Chrystusa Wybawiciela oraz założyciel Fundacji „Ponad”.

Usługiwać będzie również pastor Andrzej Różański z Morąga oraz członkowie Misji „Wolni w Chrystusie”.

Opłata za udział w wykładach wynosi 30zł.
Nabożeństwa w trakcie trwania naszych konferencji zawsze są otwarte i bezpłatne.

Chciałbyś skorzystać z wyżywienia? Uczestnicy konferencji mają możliwość skorzystania z obiadów za dodatkową opłatą w wys. 10zł. Posiłki wydawane będą od piątku do niedzieli po sesjach wykładowych/nabożeństwie niedzielnym.
Śniadania i kolacje – we własnym zakresie. Na miejscu, w budynku kościoła, dostępna będzie kawiarenka, z której będzie można korzystać w trakcie przerw.

Należy pamiętać, że lista osób chętnych na posiłek jest ograniczona i taką chęć należy zgłosić przy wysyłaniu zgłoszenia. Po osiągnięciu określonej liczby osób, lista zostanie zamknięta, również na miejscu może nie być już możliwości, aby się na nią zapisać.

Szukasz noclegu? Możesz skorzystać z tej bazy (kliknij).
Kościół nie dysponuje pokojami do wynajęcia. Misja nie zajmuje się organizacją noclegów uczestnikom.

Wyślij zgłoszenie

Rejestracja internetowa zamknięta. Nie zdążyłeś się zarejestrować? Możesz to zrobić na miejscu! Liczba miejsc dla uczestników wykładów jest nieograniczona, nie będziesz mógł jedynie skorzystać z opcji wykupienia obiadu. 

Uwaga! Odpowiadamy na każde zgłoszenie. Jeżeli po wysłaniu zgłoszenia nie otrzymałeś z biura informacji zwrotnej o jego przyjęciu, tzn. że twoja wiadomość do nas nie dotarła.

Zgłoszenia zyskują ważność po wpłynięciu ofiary rejestracyjnej (i za wyżywienie).

Opłata rejestracyjna nie podlega zwrotowi w wypadku rezygnacji. Możesz jednak przekazać swoje miejsce na liście uczestników innej znajomej osobie.

Dane do przelewu:

Misja „Wolni w Chrystusie”, ul. Długosza 24, 76-200 Słupsk
Tytułem: Morąg, imię i nazwisko uczestnika

Konto Bankowe:
PL 94 1500 1692 1216 9004 7020 0000
EURO 81 1500 1692 1216 9004 7046 0000 / BIC (Swift) WBKPPLPP

O autorze