Bądź z nami na wiele sposobów!

Bądź z nami na wiele sposobów!

Social Media to korzystanie z internetowych i mobilnych technologii, które ma na celu interaktywny dialog. Media społecznościowe różnią się jednak funkcjonalnością. Niektóre skupione są na komunikacji, inne na publikacjach, a jeszcze inne na materiałach multimedialnych. Misja „Wolni w Chrystusie” korzysta z wielu dostępnych internetowych serwisów czy aplikacji, poszerzając tym samym zakres działania. Najważniejszym jednak jest i będzie dla nas zawsze to, by traktować je jako narzędzie w misji i ewangelizacji, służbie nauczania oraz duszpasterstwa. Taki cel sprawia, że nasza praca w dziedzinie social media może stanowić błogosławieństwo dla naszych odbiorców. A co siejemy to i zbierać będziemy:) Dlatego, jeśli słowo „internet” jest dla ciebie jak chleb powszedni, na pewno będziesz zainteresowany naszymi profilami na poniższych portalach.

Słuchaj nas na SoundCloudzie

Soundcloud to wirtualna przestrzeń dla plików audio. Już teraz, na naszym profilu na Soundcloud (kliknij) znajdziesz katalogi z nauczaniami w ramach misji „Wolni w Chrystusie”, covery naszej Grupy Uwielbienia „Wolni w Chrystusie” oraz foldery z kazaniami. Niektóre nagrania poukładane są również w playlisty tematyczne. Korzystając z Soundcloud, możesz być na bieżąco z naszymi publikowanymi nauczaniami. Wystarczy, że się zalogujesz (korzystając np. z Facebook’a), a będziesz mógł samodzielnie tworzyć własne playlisty z Twoimi ulubionymi kazaniami. Możesz również dzielić się nimi ze swoimi znajomymi, dzięki opcji udostępniania (opcja ”Schare”), a także pobierać. Śledźcie nas, aby być na bieżąco (opcja „Follow”). Warto wiedzieć, że aplikacja SC dostępna jest również na urządzenia mobilne.

Oglądaj nasze filmy na YouTube i Vimeo

Zasady działania YouTube chyba nie trzeba tłumaczyć. Vimeo to podobny portal, z tymże nie został stworzony w polskiej wersji, ale korzystamy z niego ze względu na lepszą jakość filmów. Na Vimeo, na profilu Misja „Wolni w Chrystusie”, znajdziesz więcej krótkich filmów, prom czy videorelacji z wydarzeń. Natomiast pod tą samą nazwą, tj. Misja „Wolni w Chrystusie” na YouTube znajdziesz dłuższe nagrania z wykładami z seminariów czy konferencji.

youtube wolni w chrystusie

Dziel z nami chwile na Instagramie

Instagram umożliwia łatwą i efektowną wymianę zdjęć i filmików między znajomymi oraz tworzenie nieograniczonej społeczności. Instagram początkowo obejmował jedynie aplikacje mobilną, jednak teraz możesz śledzić nasz instagramowy profil wolniwchrystusie również na komputerze. Instagram jest naszym najmłodszym „dzieckiem” dlatego nie bądź proszę rozczarowany małą ilością publikacji.

Obserwuj nas na Facebook’u

Kolejny portal społecznościowy Facebook, znany wszystkim i nie wymagający objaśnień. Dzięki niemu możesz być z nami w kontakcie bez względu na to, gdzie akurat jesteś. Nasz profil Wolni w Chrystusie na Facebook’u to miejsce, gdzie spośród wszystkich tutaj wymienionych portali, dzieje się najwięcej. Obserwując nas na Facebook’u będziesz miał pewność, że rzeczywiście jesteś ze wszystkim na bieżąco.

facebook wolni w chrystusie

Inspiruj się z nami na Pintereście

Pinterest jest serwisem społecznościowym przeznaczonym do kolekcjonowania treści wizualnych. To źródło inspiracji oraz system archiwizowania i porządkowania materiałów graficznych dostępnych w sieci. Piny to obrazki, choć właściwiej byłoby powiedzieć o pinowaniu jako o przypinaniu (ang.”to pin” – przypiąć). Kiedy znajduję w sieci ciekawą stronę lub zdjęcie, które chciałabym sobie zapisać, korzystam z pinowania (wtyczka przeglądarki dla aplikacji Pinterest) by tworzyć swoje tematyczne tablice. Moje konto staje się wtedy zbiorem katalogów (tablic) obrazów, z których każdy linkuje do zapisanej strony. Na naszym koncie Misja „Wolni w Chrystusie” na Pinterest znajdziesz głównie piny z bloga oraz publikacji graficznych.

Śledź nas na Bloglovin’

Nasz blog „Wolni w Chrystusie” dostępny jest na platformie Bloglovin. Jest to międzynarodowa platforma obejmująca zarejestrowane na niej blogi o różnej tematyce. Założenie konta, korzystanie z powiadomień oraz instalacja aplikacji na urządzeniach mobilnych umożliwia śledzenie świeżych treści na ulubionych blogach. Odkąd sama zarejestrowałam się na bloglovin’, przestałam kupować jakiekolwiek poradniki czy czasopisma. Po pierwsze dostęp jest darmowy, a o publikowanych postach otrzymuję błyskawiczną informację. Po drugie wiedza, jaką dzielą się blogerzy (najlepsi w swoim fachu) przerasta o głowę najlepsze magazyny. Po trzecie mogę zapisywać sobie najciekawsze posty i tworzyć własny zbiór. Zachęcam Cię do śledzenia naszego bloga właśnie poprzez korzystanie z Bloglovin’, a będziesz zawsze na bieżąco.

bloglovin wolni w chrystusie

<a href=”http://www.bloglovin.com/blog/18257443/?claim=b7qw2w4pqbc”>Follow my blog with Bloglovin</a>

O autorze